Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Összefügghet a lábfájás a...

Összefügghet a lábfájás a fogamzásgátló szedésével?

Figyelt kérdés
Több mint 2,5 éve szedek Belara fogamzásgátlót. Eddig nem volt vele panaszom, de az utóbbi napokban elkezdett fájni a lábszáram. Nem is fáj úgy igazán, csak úgy érzem, tehát elviselhető csak idegesítő. Nem tudom, hogy az esetleges sok ülőmunkától, hiszen ha felállok, vagy sétálok akkor nem érzem a fájdalmat, de ülés közben egy kicsit igen. A lábamon látszanak a vékony hajszálerek, bár fehér bőrű vagyok és lehet ez megszokott, nem tudom. A térdem környékén oldalt van egy vastagabb ér, de nem türemkedik ki, és az nem is fáj. Érdemes lenne felkeresnem a nőgyógyászomat? Milyen vizsgálatot kellene elvégezni, hogy kizárjuk a trombózis veszélyét?
2010. nov. 26. 15:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Így van, felkellene keresned a nőgyógyászt. A hajszálerek is tudnak ám fájni, viszont ha ülő munkát végzel nagyobb a veszélye a trombózisnak is, és nemcsak aki fogamzásgátlót szed másnak is. Egyébként aki fogamzásgátlót szed, annak vérvételre kell mennie bizonyos időközönként. Lépjél még időben, nehogy valami bajod legyen. Jó egészséget neked!
2010. nov. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!