Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Laparos műtétem volt januárban...

Laparos műtétem volt januárban, ami alatt petevezeték átjárhatóságit is néztek. Meddig érvényes az eredmény? Van erre szabály, hogy mikor kell ismételni, ha természetes úton nem sikerül a teherbeesés?

Figyelt kérdés
2016. nov. 7. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ezt a vizsgálatot kéne megismételni, ha tovább keresni, hogy mi miatt nem jön össze.
2016. nov. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ezen már túl vagyunk, páromat is megvizsgálták, két éve próbálkozunk, ennyi idő alatt csak egy méhen kívüli terhesség jött össze... Azt mondta az orvosom, hogy egy hónap múlva elkezdhetjük az inszemes folyamatot, aminek egyik előfeltétele az átjárhatóság, tőle még nem volt lehetőségem rákérdezni, hogy a januári eredmény mérvadó-e, ezért kérdezek másokat, hátha járt bárki hasonló cipőben.
2016. nov. 7. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!