Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szedjem vagy ne a ezüst...

Szedjem vagy ne a ezüst kolloidot?

Figyelt kérdés

Hatásos vagy káros,Candida gomba ellen szeretném kipróbálni de nem tudom hogy és már annyi mindent olvastam,hogy beszürkülhetek stb, hogy már nem merem bevenni..


Valaki segitsen mert nagyon nem tudok mit tenni 1 éve küzdök ezzel és semmi orvos,gyógyszer diéta nem akar használni:(((



2016. nov. 9. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
GAPS étrendet + az abban javasolt gyógyteákat, probiotikumokat nagyon ajánlom. Az ezüstkolloidot én csak vírusfertőzések esetén, akkor is kúraszerűen 1-2 hétig szoktam használni, tartósan nem merném.
2016. nov. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha meg is próbálod csak rövid ideig használd,mert az ezüst is le tud rakódni a szervezetben!
2016. nov. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ezüstkolloid sok mindenre jó, főleg vírusra, baktériumra, de ebben az esetben egy jó probiotikum többet fog segíteni. Valóban az ezüstöt nem kell szedni hosszú időn át. Ha egy-két hétig szeded, semmi bajod sem lesz tőle. Ahhoz rengeteget kellene meginnod belőle, hogy bekéküljél.
2016. nov. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!