Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Immunerősítésre béta-glükánt...

Immunerősítésre béta-glükánt vagy ezüst-kolloidot szedjek inkább?

Figyelt kérdés

HPV 16-os-sal vagyok megfertőzve,citológiai eredményem szeretném javítani. Olvastam, hogy nagyon jó szer a béta-glükán, daganatos betegeknek is ajánlják, turbózza az immunrendszert!De sok jót hallottam az ezüstről is! Van aki az ezüst kolloidos irrigálásra is esküszik! Én attól egy kicsit tartok...

Vagy szedhetném mindkettőt egyszerre? Van valakinek tapasztalata velük kapcsolatban?



2013. máj. 30. 18:21
 1/3 tetris ***** válasza:
100%
Vettem egy flaska ezüst kolloidot, mert gombás a lábam körme. Nem használt semmit.
2013. máj. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A béta-glükán jó immunerősítő. Az ezüst kolloidos kezelést is nyugodtan alkalmazhatod. A Béta glükán megelőzi a fertőző betegségeket, az ezüst kolloid pedig jó a baktériumokra és vírusokra. Ez a tapasztalatom.
2013. máj. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nekem hpv ellen,az isoprinosine, nagy dózisú c vitamin, szőlőmagolaj, illetve multivitamin,és még vettem hozzá külön d vitamint illetve kálciumot, és rengeteg gyümölcs, zöldség. Nagyon megijedtem mert már több mint két éve a cytologia kimutatta a hpv fertözést és legutobb p3 lett, és elváltozást is látott a méhszájnál, elkezdtem ezt a kurát,most mentem vissza és a mostani cytologia már jo lett p2.
2013. szept. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!