Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egyik percrol a masikra...

Egyik percrol a masikra viszketo erzest ereztem a nemiszervemen, a kisajkak korul, a huvelynyilasnal. Mitol lehet?

Figyelt kérdés
Az igaz, hogy eppen ma voltam epilalni, viszont nem hinnem, hogy emiatt lenne hiszem lassan 10 eve ide jarok es sosem volt problemam. Egyik pillanatban meg jol vtam masikban pedig annyira viszketett. Van teafa illoolajom szt olvastam a neten, hogy ez nagyon jo erre, viszont siman rakentem az olajat az irritalt teruletre (nem tunik pirosnak sem...) es elegg fajt/egetett/csipett/viszketett. Maradjak a canesten kremnel? Vagy csak irritalva lett es elmulik? Belul a huvelyem nem viszket sem semmi, csak a kulso terulet.
2016. nov. 10. 15:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!