Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyakori hányinger érzés,...

Gyakori hányinger érzés, alhasi görcsök. Terhes lehetek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

1 hete pecsételő barnás folyásom volt, azóta rámjön néha a hányinger, néha görcsöl a hasam. Van hogy nagyon sokat tudnék enni, van hogy szinte semmit. Enyhe fehéres folyásom van, de nincs fertőzésem.

Tudni kell, hogy fogamzásgátlót szedek több, mint egy éve és múlthét előtti 7 napos szünet után nem a 8, hanem a 9. napon vettem be a tablettát, szóval nem akkor mikor kellett volna.

Lehetnek ilyen korán ezek a terhesség jelei?



2016. nov. 10. 18:14
 1/3 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem említeni, hogy a vérzésem se volt a megszokott, barnásabb és sokkal kevesebb volt.

Csináltam 1 hete tesztet, negatív lett.

2016. nov. 10. 18:15
 2/3 Bernadette20 válasza:
Szerintem lehetsz :) . Főlleg , ha nem akkor vetted be a bogyit amikor kellet volna . Csinálj még egy tesztet . S irány a doki , mivel a görcsökkel nem lehet szórakozni ( tapasztalat )
2016. nov. 11. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, akkor ma is csinálok egy tesztet! :)
2016. nov. 11. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!