Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon durva felfazasra...

Nagyon durva felfazasra orvoson kivul tudnatok otthoni gyogymodokat irni, amik bevaltak?

Figyelt kérdés
Tegnap ejjel arra ebredtem hogy szornyen kell pisilnem es szurkal az alhasam. Par csepp pisit kieroszakolva konnyeztem a vecen. Reggelre sem lett jobb a hejzet. Del korul vettem eszre hogy mar a vizelet vegen ver is tavozik. Az orvost holnap tudom meglatogatni, sajnos ma nem volt ra modom. Emellett 3 napja kesik a menstruaciom, pedig mindig pontosan jon, nagyon sokaig szokott tartani es nagyon eros verzessel. Most a felfazos gorcsokon kivul mast nem erzek, csak pecsetelek egy kicsit. :(

2016. nov. 10. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet antibiotikum kell, mert gyulladásod van, én nem viccelnék ezzel.

Te de tudod, ha nem akarsz gyereket akkor mindegy végülis.

Majd elmúlik.

2016. nov. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem viccelek, egyszerűen nem tudtam bemenni mert másfél éves beteg kisgyermekre vigyáztam itthon. Sürgősségin nem hiszem hogy ezzel csinálnának valamit. Azért irtam ide.
2016. nov. 10. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!