Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Urológus tudja majd kezelni a...

Urológus tudja majd kezelni a Candida gombát?

Figyelt kérdés
Eddig mind nőgyógyászhoz jártam de kis idő múlva mindig vissza jön(próbálok mindent nem csak a kúp,krém,kenőcst) de jelenleg csip a vizeletem is, ég fáj az egész hüvelyem(ezt se tudom,hogy magyarázzam el neki, hogy normális érthető legyen)...Szóval az érdekelne,hogy ő meg tudja állapitani a gombát és kezelni?mert ugye ezen kivül fehér folyás is van

2016. nov. 11. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne urológushoz menj,hanem bőrgondozóba! Ha van partnered, vidd őt is.
2016. nov. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos egyre többen vannak, akik akár mit csinálnak, mindig visszatérő vendég a Candida. Próbáld ki az urológust, a nemibeteg gondozót, vagy bármit, amit jónak látsz, veszíteni nem veszítesz vele. De ha használ valami végleg, légy szíves nekünk is megírni :(
2016. nov. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is több mint masfélévig szenvedtem tőle!

Minden létező dolgot kipróbáltam mar!

4 nőgyógyásznál voltam, senki nem tudott segíteni, allandoan visszajött :(

Most utoljára Győrbe voltam dr. Szalai Lászlónál!

És mycosyt gyógyszert kaptam! En is es a párom is, fél évig kell szednünk 3 hetente! Mar lassan 2 hónapja semmi bajom nincs!! Ja es amellett canesten kombit használtam! 3 nap utan mar elmúlt! Es azóta mar kétszer menstrualtam es halistennek utána sem jott vissza!

En mindenkinek ajánlom a doktor urat!

2016. nov. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!