Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A gyakori vizelési ingert...

A gyakori vizelési ingert lehet akkupunktúrával kezelni? (nem meggyógyítani csak kezelni, jó urológust tudtok Budapeten? )

Figyelt kérdés

Gondolom kitaláltátok, hogy van egy prosztatagyulladásom már vagy 2 éve. És egyre rosszabb, nem fájdalomról beszélek, az elmúlik a sokat mozgok.A probléma a gyakori vizelési ingerrel van. Ha 2.5 liter folyadékot iszok meg, akkor egy nap 20-25x megyek ki pisilni, ami valljuk be elég gáz.Munkahelyről is le kelett számolnom mert nem bírtam igy dolgozni, pedig kimehettem pisilni, de szégyelltem....és amikor dolgoztam napi 1 liter alatt ittam folyadékot.És ez miatt még a jegyesemet is elveszítettem.


Saját pénzemből készíttettem CT-t, de egy pesti doki hogy már nekem nincs is gyulladásom, mert már nincs benne baci.Meg azt mondta, hogy 30 éves embert nem műtünk! Ekkor kaptam fel a vizet, gondoltam magamba ANYÁD!!



2015. jan. 5. 07:17
 1/7 anonim válasza:
56%
2015. jan. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

Hogy nem működik? Badarság. Saját tapasztalatom, hogy működik, csak nem minddegy, ki csinálja.

Volt olyan, aki teletűzdelt tűkke és semm, és volt olyan, aki csak egy tűszúrással csodát művelt.

2015. jan. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ezt neked hol csinálták? Csak azért mert én gyöngyös környéki vagyok.
2015. jan. 5. 08:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Én meg felvidéki, hát, itt több helyen, de az utólsót Pozsonyban.
2015. jan. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tom Benko ***** válasza:
Az akupunktúra legfeljebb pszichoszomatikus problémákat tud kezelni, de a kutatások szerint még azt is rossz hatásfokkal. Inkább keress egy tényleg jó urológust.
2015. jan. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Ki mondta neked hogy ennyit igyál .Aki nem prosztatabeteg az jár pisilni gyakorta .Egyénként sok esetben sokkal jobb dokik vannak vidéken ,mint Pesten .Pestem el is vannak kapatva .
2015. jan. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezt nekem cimezted?
2015. jan. 5. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!