Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes vagyok ami egy lyukas...

Terhes vagyok ami egy lyukas gumi miatt van és elsőnek megyek nőgyógyászhoz 6 hetes vagyok pozitiv lett a tesztem és volt első mensem a megtermékenyülés után. A nőgyógyásznál az ultrahangot ingyen csinálják? Vagy kell fitzetni érte vmennyit?

Figyelt kérdés
köszönöm előre is a válaszokat!
2010. ápr. 28. 21:25
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
nem szeretném ... nem azért mert szívtelen vagyok vagy mert ilyenek hanem még én is tanulok és nem szeretném h ilyen világban ilyen körülmények között éljen és nőljön fel én is "baleset" voltam a szüleim szemében és tudom mien ez ..igy felnőni
2010. ápr. 28. 21:57
 12/16 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok! hát igen végülis meglehet érteni hogy még ilyen fiatalon nem szeretnél gyereke és ott a suli de szegényke nem tehet semmiről.Máskor jobban figyeljetek!
2010. ápr. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

még mindíg én vagyok:)

és a barátod támogatan?

2010. ápr. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
igen támogat amennyire tőle tellik és köszönöm h irtatok és normális válaszokat kaptam
2010. ápr. 29. 21:48
 15/16 anonim válasza:
Én magánnál voltam, én 6900 Ft-ot fizettem, ultrahang, megmondták a toalett pici korát, és hallottam a kicsi szíve dobogását is<3<3 nekünk is sok fejtörést okozott, mit tegyünk, de, miután hallottam a kicsiket, el sírtam magam :)
2012. júl. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Bécsi a toalett miatt, szövegei egészitöm van, és nem jöttem még rá hogy lehet kiiktatni....
2012. júl. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!