Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az érettségi utáni első...

Az érettségi utáni első főiskola/egyetem ingyen van?

Figyelt kérdés
Mert gyik nap találkoztam az általános sulis ofőmmel, és Ő azt mondta, az első diploma ingyen van. Meglepődtem..
2011. aug. 31. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha bekerülsz államira, akkor ingyen van...
2011. aug. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
aszt hiszem, hogy az állam 4 évet támogat felsőoktatásban
2011. aug. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
12 félévet támogat, nem 4 évet.
2011. aug. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Választhatsz, hogy költségtérítéses vagy államilag támogatott képzés(ek)re jelentkezel. Ha államira jelentkezel és arra vesznek fel, akkor jó eredményt kell produkálnod, hogy bent is maradj az államisok között - és ingyenesen tanulhatsz tovább-tovább.

Ha költségtérítéses képzésen van, onnan is átjuthatsz állami helyre, de sokat és kitartóan kell tanulnod, az egyik legjobbnak kell lenned.


Az állam 12 félévet támogat, ebben kell benne maradni, minél gyorsabban végezni. Nem szabad kicsúszni.

2011. aug. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
NANÁ de csak ha államilag támogatottra vesznek fel.
2011. aug. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha eléred az államilag támogatott ponthatárt, akkor persze.
2011. szept. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na, sikerült ingyen tanulni?
2021. dec. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!