Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egészségügyi küret utáni...

Egészségügyi küret utáni szövettan eredmény késhet azért mert valami probléma van? Volt valakinél ilyen gond? Pozitív és negatív lelet ugyanannyi idő alatt készül el? Két hétre ígérték, de nem lett meg.

Figyelt kérdés
Október 25-én volt egészségügyi küretem elhúzódó vérzés miatt. Az orvosom november 10-re hívott kontrollra, merthogy addigra biztos meglesz az eredmény, hiszen két hét után el szokott készülni. Azonban hiába mentem, 16 nap alatt nem készült el. Annyit mondott, hogy talán jobban leterhelt orvoshoz került vagy konzultálnia kellett. Ez utóbbi azért nem hangzott biztatóan, egy negatív leletnél biztos nem kell konzultáció. Most holnap kell telefonálnom, hogy készen van-e már, de így már három hét lesz az ígért kettő helyett. Ha egyáltalán elkészül holnapra.
2016. nov. 13. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mint minden terület az egészségügyben, a patológia is le van terhelve, szakorvoshiánnyal küzd. Lehet, hogy egyszerűen emiatt késik az eredmény, ha sok sürgős vizsgálat volt, akkor hátrébb sorolhatták a mintádat. Ne aggódj, előbb-utóbb elkészül.
2016. nov. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást. Csak azért izgulok, mert a rendelőben ők maguk is annyira biztosak voltak benne, hogy készen lesz, hogy én is erre számítottam, hiszen biztos ez a bevett gyakorlat. Na meg akivel 10 perc eltéréssel csinálták a műtétünket azé készen lett. Remélem holnapra meglesz és ha van is valami gond, hiszen a küret is szükséges volt, az nem jelentős.
2016. nov. 13. 18:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem 25 nap telt el,hogy mi colt az oka azt nem tudom,de nem is lett jó.Remélem nàllad minden rendben lesz!
2016. nov. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom... Megkérdezhetem, hogy mit jelent a nem jó? Mi miatt volt a küret? A dokim úgy csinál, mintha semmi vészes nem lenne várható a szövettantól, mivel nem lát egyébként semmi eltérést az ultrahangok és a vizsgálatok alapján. Nálad volt valami látható tünet vagy csak a szövettanból derült ki, hogy gond van?
2016. nov. 13. 19:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajna ,csak a szövettanból derült ki..Vagyis nem sajna,mert igy az elején el lett csipve!Méhtestrák..:(De megmütöttek,és minden rendben van azóta is.Neked van már valami eredmény?
2016. nov. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megvan a szövettan, igaz majdnem három hét volt. Hyperplasia glandularis endometrii. Most norcolutot kaptam két havit, aztán majd kiderül, hogy ez rendezi-e.
2016. nov. 17. 18:44
 7/7 anonim ***** válasza:
4 hét múlva várható az eredmény. Ezt mondták nekem.
2018. jan. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!