Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez most nagyon ciki?

Ez most nagyon ciki?

Figyelt kérdés
Már 2.-nak jött meg. Este mikor lefeküdtem tettem be éjszakai betétet de azért 2-2,5 ora mulva felkeltem és kicseréltem akkor pár csepp volt rajta, viszont reggel mikor felébredtem felültem és láttam hogy eléggé véres a halványkék (bugyim) meg utána láttam hogy a pólom alsó széle is. Ez most akkor nagyon ciki¿ Ma félek elaludni nehogy megint megtörténjen!

#ciki #Átázott bugyi
2016. nov. 14. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Ez ezzel jár. Nem ciki, inkább csak kellemetlen a napot mosással indítani.


Vegyél testhezállóbb fehérneműt vagy nadrágot. Kisebb az esélye, hogy elmozdul a betét.

2016. nov. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis! Mindenkivel előfordul. Anyukád nem mondta ezt el neked?
2016. nov. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 franciabugyi volt rajtam az elég feszes nem?
2016. nov. 15. 00:04
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, dehogy ciki... Ha tudnád, én hányszor mosok azon a héten, amikor megjön.

A matracot viszont védem, vettem egy csomag ilyent [link]

30 db van benne, és általában 2-3-at használok el (az első erősebb napokon), szóval majdnem egy évig elég, és nem kell attől félnem, hogy a lepedőn átütve ronda lesz az ágyam is.

2016. nov. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Dehogy ciki, mostam én már a matracot is az éjszaka közepén! Könnyen elmozdulhat, mivel néha az ember olyan lehetetlen pózokban alszik. :)


Feszes bugyi legyen rajtad (a franciának jónak kell lennie, de a méret legyen jó, mindegy milyen szabás), teríts magad alá egy sötét törölközőt estére, hogy ha baleset is történik, ne a matracot kelljen mosnod.

Ha ez továbbra is probléma marad, nézz utána egyéb dolgoknak, mint a betét. Ott van pl. az intimtölcsér, bátran lehet vele aludni is, ha belejösz és nagyon kényelmes is. Mert ugye tamponnal elméletileg nem szabadna, bár én mielőtt intimtölcsért használtam, mindig azzal aludtam... bár általában sose volt bent egy tampon 8 óránál tovább.

2016. nov. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem ciki, de megelőzheted ha a betét fölé teszel egy marok hagyományos vattát.
2016. nov. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!