Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha az előző szünetben megjött?

Ha az előző szünetben megjött?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A második tablettamentes hetet gyűröm életem során. Vegyük komolyra, szóval fogamzásgátlót szedek. Először életemben, így merülnek fel bennem kérdések, meg persze van bennem egy pici félelem és aggodalom. A második levélen vagyok túl. A 7 napos szünetben ugyanannyi nap után lesz megvonásos vérzésem mint az első szünetben? Tehát ha legutóbb ez csütörtök volt (5.nap) akkor valószínű most is úgy lesz? Csináljak előtte egy tesztet szerintetek? Félek egy kicsit, nem hánytam nem ment a hasam, minden nap pontosan bevettem. Egyedül kalmopirynt vettem be egy este és neocitrant ittam, mivel megfáztam, de azon a héten nem voltunk együtt. Szóval ugyan arra a napra várjam? Vagy lehet hamarabb/később a 7 napon belül ha ez még csak a 2. levél volt? Mellékhatás semmi nem volt, a mellem nőtt az első levél alatt.


2016. nov. 15. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig ugyanazon a napon jött meg. Tehát mindig szerdán.

Aztán évek múlva kezdett kitolódni. Lett csütörtök, végül péntek.

2016. nov. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Évek múlva még nem tudom mi lesz. :) koszi a valaszt!
2016. nov. 15. 14:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindig ugyanazon a napon jött meg, de a Neo Citran betegtájékoztatóján rajt van, hogy beszéljen a kezelőorvosával, ha fogamzásgátlót szed.
2016. nov. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elolvastam akkor is és most is, fogamzásgátlót nem említ a neocitran tájékoztatója. Én úgy tudom antibiotikum csökkenti a hatását azt pedig nem szedtem.
2016. nov. 15. 14:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Két éve szedem a gyógyszert, és mindig a szünet 5. napján jön meg. Szerintem többnyire azonos napon jön meg. :)

Ne aggódj, véd, rendesen szeded, nincs gond.

20L

2016. nov. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy! Koszonom nagyon! :)
2016. nov. 15. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!