Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit lehet ilyenkor tenni?...

Mit lehet ilyenkor tenni? Milyen gógyszer kell?

Figyelt kérdés

A mensim késik helyette feher folyás jelentkezik nem jó szagú tegnap előtt túrós jellegű volt ma már nem túrós és kevesebb is viszont viszket.

A baratommalvaló együtt lét után véreztem és kellemetlenül éreztem magam ott lent.

Sejtem hogy valami gomba de muszáj nőgyogyászhoz mennem ezzel? Még egyszer sem voltam és különben is időpontot kell kérni.


A barátommal nem használunk óvszert együttlét során. Viszont nem rég kipróbáltuk ugy arra gondoltam allergiás is lehetek arra a fajtára?!

19



2016. nov. 16. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem mész orvoshoz akkor komolyabb bajod is lehet ,attól függetlenül,hogy most elmúlik ! Nem kell a nőgyógyásztól félni !
2016. nov. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Áh, nem kell mőgyógyászhoz menned. Az Auchan kasszása is simán kikezel, csak ott többen vannak ^^


Megjegyzem, ha nem voltál nőgyógyásznál még soha, de eleinte nem használtatok kotont, akkor simán lehet, hogy kismama vagy, a gyereked meg fejlődés közben a gombás fertőzésedet szépen elkapja. Húzzál el tesztet venni, és az eredménytől függetlenül vizsgáltasd ki a túrós-bűzös folyásodat is. Guszta, ha így adod oda magad a fiúdnak.

2016. nov. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Sejtem, hogy valami gomba...". Na, pont az ilyen kezdetű mondatokból szokott később az lenni, hogy egy félrekezelés miatt szép lassan krónikussá válik a panaszod és évekig jársz orvosról orvosra, mert már senki nem bír kikezelni, mert olyan szinten borítod fel a hüvely ph-ját, hogy hónapról-hónapra összeszedsz valami fertőzést.

Ha szerinted gomba, akkor kezeld gombára magad, hátha tényleg az. Reménykedj hogy az. Bár itt jegyezném meg, hogy gomba és gomba közt is van különbség és egyáltalán nem mindegy, hogy mivel kezeled.

2016. nov. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak orvos tudja megmondani pontosan mi lehet és mivel gumi nélkül voltatok együtt a párodat is megfertőzted csak ő tünetmentes, őt is kezelni kell, ehhez pláne orvos kell, sőt lehet összetett a gond ha véreztél utána stb. gyulladás, sérülés stb lehet.

Gombával nem kell időpont, odamész és elmondod az asszisztensnek a gondot amikor kijön, általában az időpontosok után behívnak vagy kettő között. A késés miatt pedig egy tesztet is csinálj első vizeletből reggel!

2016. nov. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Továbbra sem fog csökkenni az SZJA az ilyenek miatt, köszi!
2016. nov. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!