Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Túrós folyás, mellbimbó...

Gwen90 kérdése:

Túrós folyás, mellbimbó keménység, fájdalom, valamint alhasi fájdalom. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Kb. másfél hete kemény és feszül a mellbimbóm. Tapintásra nagyon érzékeny, melltartót nagyon nehézkesen tudok viselni. Az alhasam is fáj állandóan a két petefészek tájékán. A folyásom kb. 2 napja túrós és fehér. Borzasztó feszült, ingerlékeny vagyok, és furcsa érzések törnek rám, amik amúgy nem szoktak. 2-3 hete menstruáltam. Mitől lehet ez? Valakinek volt már ilyenben része? Kissé ijesztő.

2016. nov. 18. 22:20
 1/7 anonim válasza:
ez olyan mint a terhesség.
2016. nov. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tapasztalatból írod?
2016. nov. 18. 22:28
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy sűrűn rámtör a hányinger, csak véletlenszerűen. Például pár napja mikor sétáltam az utcán, egyszer csak rámjött. Meg amúgy is nagyon frontérzékeny vagyok, és nem tudom, hogy az utóbbi időben sűrűbben van front, vagy velem van valami baj, mert majdnem minden nap nagyon fáj a fejem. 20/L
2016. nov. 18. 23:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet....!
2016. nov. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A turos folyas nem terhessegi tunet az biztos. Ket gyerekem van, soha nem volt turos folyasom a terhessegek alatt.
2016. nov. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csináltam is tesztet és negativ.
2016. nov. 21. 00:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Túrós folyás csakis hüvelygomba lehet

lehet kapni rá vény nélkül gyógyszert

2016. nov. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!