Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi van, ha úgy adok vért,...

Mi van, ha úgy adok vért, hogy közbe menstruálok?

Figyelt kérdés

Szerdán lesz a sulimban véradás és menni szerettem volna, mert érdekel, milyen a vércsoportom. De pont ma jött meg és szerdáig tuti nem múlik el, viszont addigra már nagyon gyenge érzésem lesz, a 3.-4. napon kb egy teáskanálnyi vér szokott jönni. Szerintetek baj, ha úgy elmegyek? Egyébként ha számit valamit, nagyon sokat iszok, szóval gondolom elég sok vérem van :D Nem hiszem, hogy attól a kevesebb, mint fél l-től, amit levesznek, rosszul lennék.

18l


2016. nov. 19. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi probléma sincs vele
2016. nov. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Tobb liter vert kene vesztened, hogy bajod legyen belole.
2016. nov. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor elmegyek :)
2016. nov. 19. 14:57
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű,hogy bajod lesz,de előfordulhat,hogy gyengébbnek fogod magad érezni,mintha nem menstruáció alatt adnál.Viszont az erős túlzás,hogy több liter vért kellene vesztened,hogy gond legyen.Igaz,hogy 5 liter vére van egy embernek,de 1 liter elvesztése már halálhoz vezet.
2016. nov. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Amikor én voltam véradáson megkérdezték menstruál e valaki,mert az álljon ki a sorból.
2016. nov. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem is azt mondta az iskolaorvos, hogy úgy nem szabad, de szerdán már nagyon gyenge lesz, csütörtökön vagy pénteken el is múlik.
2016. nov. 19. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!