Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes lehetek, vagy mi lehet...

Terhes lehetek, vagy mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

2 héttel ezelőtt védekezés nélkül lefeküdtünk, ekkor vesztettem el a szüzességem is. Rá 2 napjára megjött a menstruációm, nem láttam különbséget az előző menstruációimhoz képest (viszont majdnem egy héttel hamarabb jött meg a vártnál). Semmi tünetet nem éreztem azóta se, viszont tegnap (két héttel a szex után) megujjazott, amit élveztem is, bár néha szúrós érzést észleltem. Mikor hazaértem, nagyon halvány rózsaszínes-barnás pecsételést láttam az alsóneműmön, ma barna folyást is észleltem. Egyes mozdulatoknál érzem még azt a szúró érzést. Viszketni nem viszket, szaga sincs, égni sem ég.

A kérdésem, hogy lehetek-e terhes, ill. ez lehet-e annak a jele, vagy ettől nem kell tartanom? És ha nem vagyok terhes, mitől lehet ez a barna folyás? Én arra gondoltam, hogy megsérthetett (lásd nyilaló érzés), de ez csak az én véleményem.

Nagyon-nagyon hálás lennék, ha tudnátok ötleteket, tanácsokat adni!

És meg szeretném kérni a Kedves Válaszolókat, hogy ne oktassanak ki a védekezés miatt. Én tudom mekkora hiba volt, sajnos, nagyon szégyellem, de alkohol hatása alatt voltam... Hatalmasat tanultam belőle! De sajnos ez még a jelenlegi problémámon nem segít.

Édesanyámnak a szexet említettem, viszont a tegnapi akciót és a barna folyást nem. Mindenképp szeretnék várni 1-2 napot, el fog-e múlni.

Nem szeretném tovább húzni a szót, így is hosszúra sikeredett.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. nov. 19. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Ezaz !! Végre, ma is kijut a jóból, ma sem maradunk lehetek-e terhes kérdés nélkül. Persze, hogy az alkohol a hibás, mi más lenne. Egyszer élünk, jó a buli éljenek a szürke csacsik! De én nem én tényleg nem fogok téged ezért ostorozni, aki hülye az is marad.


Válasz: Igen lehetsz terhes.

2016. nov. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Első körben nekem nem az ugrott be, hogy terhes lettél, hanem az, hogy elkaphattál tőle valamit. A barnás folyás, a fájdalom sokkal inkább erre utal, és kb. két hét elteltével reális, hogy már tüneteket is okoz.


Tanulság ebből az, hogy a gumi nem csak a terhesség ellen véd!

2016. nov. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

Azt elfelejtettem leírni, hogy az orvos (ill a véreredmények szerint) még nincs peteérésem, és az egyik petefészkemen ciszták vannak (néha csokiciszta is kialakul).

2016. nov. 19. 18:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt a terhességet olyan komolyul venni! Persze védekezni kell, egyértelmű, de az h ha nem vedekezel nem jelenti azt h mar terhes is leszel! Ha ügyep a srac es meg a vege elötjoval korabban kiveszi, akkor nincs baj! Nem olyan könnyü dolog teherbe esni! A penisznek bent kell maradni teljesen és végig, h a sperma tényleg bekerüljön a helyére! Lásd azokat akik eveket probalkoznak es megis nehezen sikerul!
2016. nov. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet a biztonság kedvéért. Szerintem nem valószínű a terhesség. Inkább megsérült a szűzhártyád, vagy a nyálkahártya. Ha nem múlik el a következő menstruációd után sem, akkor menj dokihoz!
2016. nov. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Nagyon hálás vagyok értük.

4-es kommentelő, lehetséges, hogy a szűzhártyám még megvan a közösülés ellenére? Elnézést ezért a butuska kérdésért,mint látni, sajnos ebben nem vagyok otthon. Én az eseménykor úgy éreztem, hogy teljesen bennem volt az illető, utána picit véreztem is. Ennek ellenére természetesen lehetséges, ez nem fordult meg a fejemben.

2016. nov. 19. 20:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a mensi ki tud jönni akkor a cucc is be tud menni.
2016. nov. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!