Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ha 3 hónapja nem...

Mit tegyek ha 3 hónapja nem jön meg a menstruáció?

Figyelt kérdés
6.-as lány vagyok és tavaly januárban jött meg és augusztus óta nem jött meg. Most nem tudom hogy mi van segítenétek??
2016. nov. 20. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell tenned. Kell kb 2 év mire renderes lesz, illetve annak mondható. Ha utána se történik változás, akkor érdemes elmenni orvoshoz.
2016. nov. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Ha aggódsz, szólj anyudnak és menjetek el orvoshoz, de valószínűleg semmi komoly, tekintve, hogy nem rég kezdtél el menstruálni. Velem is ez volt egyébként, 6.-os voltam, februárban jött meg először és augusztustól novemberig nekem is kihagyott. Illetve a legjobb barátnőmnek is volt ilyen, neki kb 4 hónapig tartott. Most mindketten 16 évesek vagyunk, élünk és virulunk, és ami engem illet, azóta óramű pontosságú a mensesem :)
2016. nov. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mostmár nem aggódok annyira ☺
2016. nov. 20. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!