Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nekem még mindig nem jött...

Nekem még mindig nem jött meg. Miért lehetséges ez?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és az olyan gáz hogy az osztályban mindenkinek megvan már, csak nekem nem. Nagyon pici mellem van.. Alig 70/A-s... Már kb. 1-2 éve fehérfolyásom van. És ritkán észlelek nagyon icipici barna-piros pöttyöket? Sajnos anyukámmal nem tudom ezeket megbeszélni mert elhagyot... És az osztálytásraimnak azt mondtam hogy nekem is megjött de mindig olyan fejet vágnak amikor mondom mintha nem hinnék el....nem várom annyira de nagyon rosszul érzem emiatt magam :( ( azt is hallottam hogy aki nagyom alacsony és vékony annak késöbb jön meg. Igaz ez? Mert én 30 kg vagyok és 146 cm.

2016. nov. 20. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek jön meg 10 évesen. 15 éves korodig teljesen normális bármikor ha megjön, de olyat is ismerek, akinek 16 évesen jött meg és neki sem volt semmi baja.
2016. nov. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát köszi! :)
2016. nov. 20. 14:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, hogy még nem menstruálsz 13 évesen. Vannak később érő lányok is, nekik meg 14-15 évesen jön meg.

Én 10 és fél éves korom óta menstruálok, de bármit megadtam volna érte, ha csak 14 évesen kezdek el. Nem olyan jó dolog ám, hogy ennyire várni kelljen.:)

2016. nov. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
30 kg borzasztóan kevés. Próbálj meg egy pár kilót hízni és ez nagyon is befolyásolja. És ne érdekeljen hogy mások mit gondolnak. Tudom hogy várod hogy túl legyél rajta, de amúgy meg nem egy kellemes élmény. Plusz honnan tudod hogy más nem kamuzik? :)
2016. nov. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minel kesobb jon meg (persze 15-16 eves korod korul azert csak meg kell, mert ha nem az is baj), annal kevesbe leszel hajlamos a nogyogyaszati betegsegekre. Egyebkent eleg magy szenvedeseket tud okozni a noi ciklus, menzesz, szoval orulj neki, hogy meg nem kell vele foglalkoznod. :)
2016. nov. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. dec. 3. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!