Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg fogadjam el, hogy...

Tényleg fogadjam el, hogy sosem tudok majd szexelni?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok. A történetem elég bonyolult.

Kb. 12 éves korom óta küzdök hüvelygyulladással, én mit sem tudtam arról, hogy ez az, nem kaptam kezelést. 19 évesen elvesztettem a szüzességem, annyira borzalmas volt, hogy mai napig nem tudom feldolgozni, olyan mintha megerőszakoltak volna. Utána elmentem nőgyógyászhoz, és mint kiderült hüvelygyulladásom, és méhszájsebem is van. Egy évig kaptam az antibiotikumot, gyógyszereket, fájdalmas vizsgálatok sora, egy perce sem múltak a tüneteim. Elmentem másik dokihoz, ő megműtött, mert 10 ft-os nagyságú méhszájsebem volt. Természetesem a gyulladás mai napig fenn áll.

Tényleg törődjek bele? Nem is igazán akarok szexelni, utálom az egészet. Csak a társadalmi elvárások, és a barátom miatt szenvedek ettől.



2016. nov. 21. 18:30
 1/7 A kérdező kommentje:

*21 éves vagyok

Elírtam.

2016. nov. 21. 18:33
 2/7 anonim válasza:
35%
Azert a szüleid elvihettek volna orvoshoz. Viszont ha már ez elmaradt,akkor ne nyugodj bele,addig járj az orvosok nyakára amíg meg nem gyógyítanak rendesen.
2016. nov. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8%

Igazabol en abban hiszek, hogy ezek az erthetetlen, mulni nem akaro betegsegek MIND lelki okbol fakadnak. Esetleg valami frusztracio, szorongas a szexualitassal, a noisegeddel kapcsolatban? Elfojtott leszbikussag? Regebbi molesztalas, szexualis zaklatas, eroszakoskodas? Megfelelesi kenyszer? Valami?

En lelki oldalrol kozelitenem meg, meg persze fizikai sikon is keresnem a megoldast, de hidd el, hogy amig nem raksz rendet magadban, addig semmi nem fog hasznalni.

2016. nov. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Talán ha elmúlna, de visszatérne mindig, akkor elhinném a lelki dolgot. De nekem egy percre sem múlt el. A másik, hogy kb. 13 éves korom óta fenn áll. 13 évesen pedig semmi ilyen nem történt velem, azt sem tudtam, mi az.

Főképp gyűlölöm azt, ha a dokik már nem tudnak veled semmit csinálni, annyit mondanak: lelki ok.

Ok kösz szépen, mostmár boldog leszek..!

2016. nov. 22. 19:24
 5/7 anonim válasza:
Szerintem nem hüvelygyulladásod van,bármit is mondott az orvos.A dolog pikantériája az hogy az antibiotikumnak le kellett volna szedje a gyulladást és mégsem,vagy is ez nem gyulladás,és félre lehettél kezelve.Valami más lehet ott a gond.
2016. nov. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ezt intézned kellene,mert ha így halad a dolog,nehogy aztán gyereked se lehessen majd!! A szüleid nem segítenek benne?
2016. nov. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Miben segítsen egy 21 éves embernek? Max anyagilag tud, ha épp úgy esik.

Én nem hiszem, hogy valaha is jobb lesz, teljesen úgy érzem mintha az én szervezetemnek ez lenne a normális, fogalmam sincs milyen egészségesnek lenni. Vértesztjeim jók, nem tudom mit kéne már kivizsgáltatni, főleg hogy anyagilag se lehet ezt bírni.

2016. nov. 23. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!