Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kedves nő társaim! Milyen...

Kedves nő társaim! Milyen módszerrel próbálkoztok a cellulitis "eltüntetésére "?

Figyelt kérdés
40-es nő vagyok, 3-4 kg. plusz van rajtam, heti 2x eljárok edzésre és mivel ülő munkát végzek, nem tudom, hogy mit kezdjek a cellulitis leküzdéséhez úgy, hogy beleférjen az időmbe, tehát valami olyan módszer kéne, amit otthon ( mondjuk főzés közben ) tehetek magamért.

2016. nov. 23. 08:34
 1/3 anonim ***** válasza:
22 vagyok, de bár annyi plusz kilóm lenne mint neked....
2016. nov. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz,hogy eltűnjenek az étrendedet kéne teljesen átalakítani. Hiába a mozgás, hiába nem túlsúlyos valaki,ha az étkezéssel méreganyagokat visz be a szervezetébe,esetleg a veseműködése nem megfelelő ,pl.a kevés folyadékfogyasztás miatt. Kerülni kell a az "előregyártott"élemiszereket ( felvágottak is ilyenek),konzerveket,tartósított,színezett dolgokat és meg kell inni naponta legalább 2-2,5 l VIZET!
2016. nov. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Egyetértek a méreganyagok kivédése ( vagy legalábbis a kivédés kísérletére tett erőfeszítések ) fontosságára, ezért én konkrétan teszek is, így minden nap, kb. 1 éve az általam értelmezett " ősember" étrendet követem ( se liszt, se cukor, sem egyéb " ember által elkészített " ételt ( pl. leves, pörkölt stb. ) nem eszek, csakis sült húst ( grillezve ), zöldséget, gyümölcsöt ( nyersen ), tojást ( sütve ), magvakat ( dió, mogyoró, napraforgómag, tökmag )és mézet.

Vizet, talán nem eleget fogyasztok, de ezen még dolgozom.

2016. nov. 23. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!