Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pattanás utáni piros hegek...

Pattanás utáni piros hegek eltüntetésére melyik háziszer a leghatásosabb? 15/L

Figyelt kérdés
Pattanásos,mitesszeres bőröm van, és van egy csomó csúnya hegem is. Milyen háziszerek mulasztanák el a leggyorsabban? (De ha lehet ne fogkrémet meg ilyeneket ajánljatok, mert ezek csak jobban irritálják a bőrömet) :)

2016. jan. 25. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:

A fogkrém tényleg nagyon gáz, szárít ugyan, de bitangul irritál is!

Viszont nekem nagyon bevált a sószappan! Ez igazából nem szappan, hanem egy sódarab, amivel a nedves bőröd kell átkenni, majd hagyni, hogy megszáradjon. (Utána a felesleget egy tiszta törlővel kicsit lesepregetheted.) Azt gondolnád, hogy ez is kiszárít, de egyáltalán nem, sőt! Inkább szépen szabályozza a faggyútermelést.

Nem kell a legdrágább himalájait venni, kiváló a parajdi is! És nagyon sokáig elég, csak tartsd száraz helyen, hogy ne kezdjen mállani.

Szerintem ez a módszer a lehető leggyorsabban mulasztja el a hegeket, mert gyulladáscsökkentő hatása is van, a bacikat is megöli és serkenti az új, egészséges hám kialakulását.

Fontos, hogy utána nem szabad krémet kenni rá! Akár naponta használhatod, bár azért hetente egyszer hagyd ki, és akkor valami jó kis hidratálót kenj.

2016. jan. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még egy tipp: vigyázz, ne sótartalmú szappant vegyél, mert az más! Amiről én írtam, az nem szappan, csak úgy nevezik, mert olyan az alakja.

Erre gondolok:

[link]

2016. jan. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben, kipróbálom :) és az pattanásra is jó, vagy csak a hegekre?
2016. jan. 26. 17:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Pattanásokra is! Szabályozza a faggyútermelést!
2016. jan. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Még egy kérdés: ha felkelntem az arcomra akkor majd le is kell mosni? És ha igen, mennyi idő után?
2016. jan. 27. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!