Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barátnőmnek mi lehet a baja?

A barátnőmnek mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

A barátnőm elég régóta panaszkodik arra, hogy vannak fájdalmai különböző helyeken a testén, fáradt mindig, vérzik az orra, szinte állandóan fáj a feje, hányingere van a nap nagy részében, illetve hajnalban is, elég gyakori a hányás is, továbbá volt egyszer nehéz légzése.


Az orvos képtelen megvizsgálni normálisan, ezért nem tudjuk mi a baja, ezért szeretnék hozzátok fordulni, hogy mit tegyünk, illetve mi lehet a baj?


Előre is köszönöm!

16L/18F



2016. nov. 23. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Menjen el egy normális orvoshoz, aki teljes kivizsgálásra küldi!
2016. nov. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
" Az orvos képtelen megvizsgálni normálisan" Miért is? Ha nem végzi rendesen a dolgát, másik orvost kell keresni. Ha a lány nem hagyja, akkor meg beszélj a fejével, mert lehet hogy nagyon komoly egészségügyi gondja van. Nem lehet ezzel szórakozni! A lány kiskorú, mi a fenét csinálnak a szülei? Hogy nézhetik ezt tétlenül?
2016. nov. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Az orvos képtelen megvizsgálni normálisan"

Vagy a kiscsaj csak hipochonder. Élvezi a sok extra figyelmet, babusgatást, amit a (nem létező) betegsége miatt kap.

2016. nov. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mi itt kiemelt főorvosok vagyunk, akik látatlanba a legjobb tanácsokat tudjuk adni még akkor is ha a libák már mind megdöglöttek.

Először is kellene egy laborvizsgálat (vér-vizelet). Terhességi próbát is kellene elvégezni. Az eredmények birtokában többet tudnánk mondani.

2016. nov. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#1 - Ezt én is mondtam már, de úgy tudtam, hogy más orvos nem folytathat ilyen intézkedést.


#2 - Tisztában vagyok vele, hogy másik orvost kell keresni, de nem lenne macerás, hogy Bélmegyeren lakik, és ott nincs más orvos, ezért más városba kell átjárni? És igen, gyanítom, hogy komoly egészségügyi baja lehet, mert ez nem normális dolog, hogy ilyen állapotban van szegény. A szüleiről nem tudok semmit, hogy miért nem intézkednek, de ahogy megismertem őket, nem nagyon érdekli őket a dolog. Könnyen lehet, hogy a stressz miatt jöttek elő ezek a tünetek, nem?


#3 - Nem hiszem, nem így ismerem. :\


#4 - Nem vártam el, hogy láthatatlanba a legjobb tanácsokat adjátok, csak egy kis útbaigazítást kértem, hogy mit tegyünk ilyenkor, illetve mik lehetnek a lehetséges problémák. Ez az egész lehet a terhességtől is? Azaz a terhesség okozhat ilyen tüneteket?

2016. nov. 23. 20:53
 6/9 anonim ***** válasza:
El kell hogy keserítselek, nem hinném hogy ezt csak stressz okozhatja. Az a gond, hogy nagyon komoly bajokra is utalhat. És igen, be kell menni a városba másik orvoshoz. Mert ez a vérnyomásproblémától a stresszen át a terhességig minden lehet, vagy akár sokkal súlyosabb baj is lehet a háttérben. Szóval: SÜRGŐSEN keressetek olyan orvost aki hajlandó is a dolgát végezni.
2016. nov. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha a terhesség miatt aggódtok, És emiatt esetleg megy a titkolózás a lány szülei előtt, ne tegyétek. Azt csak tudja a barátnőd hogy megjött-e a menstruációja, vagy tudtok tesztet venni. De mint mondtam ezzel nem lehet szórakozni, mert nagyon sok oka lehet.
2016. nov. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Kell szülői engedély ahhoz, hogy átiratkozzon másik orvoshoz?
2016. nov. 23. 23:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt ne tudom biztosan, szerintem igen, mivel kiskorúról van szó. Először is- gondolom az esetleges terhesség miatt szeretnétek megkerülni a szülőket , ezt kellene kideríteni. Ahhoz hogy terhességi tesztet vegyetek nem kell szülői engedély, és nem is valami drágák. Ha már tudjátok az eredményt, akkor lehet a következő lépésen gondolkodni, hogy hogyan vegyétek rá a lány szüleit arra , hogy normálisabb orvoshoz mehessen- már ha a doki valóban nem vizsgálta meg rendesen.
2016. nov. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!