Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mensi után napja barnázok....

Mensi után napja barnázok. Korábban ilyen még nem volt, mitől lehet? 24. l

Figyelt kérdés
Mensi előtt egy két napig szoktam barnázni, kis mennyiségben, de most utána is van, szintén kis mennyiség. Mitől lehet? Irány az orvos? Ha valaki tapasztalt ilyen, legyen szíves írja meg. Köszönöm!
2016. nov. 23. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem mindig így ér véget, teljesen normális, az is vér, csak olyan kevés mennyiségű, hogy a hüvely savas közege barnára festi.
2016. nov. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálam ez mindig így van, szerintem normális.

20L

2016. nov. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia! 23 éves vagyok. Nekem eddig soha nem volt barnázásom mensi elött. Nálam végig piros szokott lenni, esetleg néha-néha csak az utolsó napokban a barnázás. Ebből is látszik, hogy különbözőek vagyunk. Minden nőnek más a szervezete, ezért más a menstruációnk is.


Olyan is előfordul, hogy a saját testünk változik. Elmondok még egy személyes példát (mert más nevében nem nyilatkoz6ok értelemszerűen) nekem 20 éves koromig 8-10 napig tartott a mensim és igen sok jött, muszáj volt egyszerre tampont és betétet is használnom, de még így is sokszor foltot hagytam a ruhámon. Pedig hidd el, cseréltem. 20 éves koromban azonban valami történt, mert azóta lényegesen kevesebb jön (talán ez inkább a normál mennyiség) és csak 5-6 napig tart. Már elég csak az egyiket használnom. Változtam belül. Lehet Te is épp egy változáson esel át. Ezeket a dolgokat akaratlagosan nem lehet irányítani. Mondják, hogy étrenddel lehet, de kitudja.

2017. ápr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!