Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szőrtelenítés után normális a...

Szőrtelenítés után normális a hüvely-viszketése?

Figyelt kérdés
Természetesen nem "belül" hanem kívűl, combköz, bikinivonal, de egészesen a végbélnyílásig érzem a viszketést, múlt éjjel fel is ebredtem, eléggé viszketett. Piros a terület is, ahol borotváltam. Nincs semmi tünet, ezért gondolom h nem nőgyógyaszati....mit csináljak? tipp?
2016. nov. 24. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Borotvad nem vt regi, nem hasznalta mas? Esetleg ha gyanta, v krem/ nem lehet allergias reakcio?
2016. nov. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem, akkor bontottam, eldobhatós borotva. Sajnos nem áztattam a bőrt, gyorsan csináltam és tusfürdőt habosítottam....de már máskor is, szval azért nem értem.
2016. nov. 24. 13:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Érzékeny a bőröd és allergiás vagy a pengére.Próbáld meg borotvabalzsammal,vagy csak vágd rövidre,esetleg gyantáztasd.

Kend be aztán érzékeny bőrre való krémmel.

2016. nov. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!