Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? Vagy menjek el a...

Ez normális? Vagy menjek el a dokihoz?

Figyelt kérdés

Mindig is összevissza jött meg a menzeszem ezalatt a csaknem 3 év alatt, késett, hamarabb jött meg, volt hogy hónapok maradtak ki, egyszer majdnem egy teljes félév.

Nődoki azt mondta fiatal vagyok még, de 18 éves koromig be fog állni.

Be is állt nagyjából,idén március óta minden hónapban megjött pár nap eltéréssel, de mondhatjuk hogy beállt.

Most viszont megint kimaradt:(

Hétvégén kellett volna megjönnie, fájt is a hasam, nagy étvágyam volt, idegesebb voltam, a szokásos tünetek előjöttek megint, aztán semmi. Lehet stressz miatt? Egy bizonyos dolog miatt nagyon de nagyon azon voltam napokig hogy nehogy megjöjjön a hétvégén, tolódjon ki erre a hétre, és lehet annyira akartam hogy agyonstresszeltem magam miatta.

Egyébként egész héten rengeteg fejérfolyásom volt, ez biztos nem normális...

Mi lehet az oka? Lassan már be kéne állnia, hiszen már 17 vagyok.



2016. nov. 24. 17:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Gyulladas vagy ciszta pl, de lehet csak,kicsit megkavarodtak a horomonjaid a stressz miatt. Mindenesetre nem art egy vizsgalat
2016. nov. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!