Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha ma reggel vettem be egy...

Ha ma reggel vettem be egy nospat fel 8kor aztan 11korul meg egyet es este 7-fel 8 fele vennek be 1nospat és egy cataflamot az ugy mar sok?

Figyelt kérdés
Szoval menstruaciom ma jott meg (nem eloszor) es este hivatalos vagyok egy szulinapi buliba ahova menni szeretnek de ha faj a hasam nem fogok.Szoval ma mar vettem be 2db nospat.Az utolso delelott 11-kor.Es ha este vennek be olyan 7ora korul 1nospat es 1cataflamot az mar sok?Vagy inkabb csak az egyiket vegyem be?

2016. nov. 25. 17:29
 1/5 A kérdező kommentje:
16/L
2016. nov. 25. 17:29
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak egyiket vedd be.
2016. nov. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Cataflam nagyon erős. Nem tudom, hogy lehet-e mással szedni.

Algoflexet, Algopyrint be lehet szedni a No-spaval együtt. De Caflamot még nem hallottam, hogy együtt lehetne szedni. Inkább ne.

2016. nov. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom.Akkor csak az egyiket fogom bevenni:)
2016. nov. 25. 17:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Be lehet venni mindekettőt,de a Cataflam mellé felesleges a No-Spa. No-Spaból vehetsz be naponta többet is,de a Cataflam max. adagja napi 4 db. A No-Spa néha nem elég magában,akkor Algopyrinnel,vagy Algoflexxel együtt vedd be.
2016. nov. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!