Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Múlt hét csütörtökön kezdtem...

Új_élet kérdése:

Múlt hét csütörtökön kezdtem el a yadine szedését. Tegnap késő este kellett volna bevennem a hatodik szemet, ami ma reggel 7-kor, vagyis 12 órán belül jutott eszembe. A tájékoztatóban leírtak nem egyértelműek számomra. Védve leszek ettől függetlenül?

Figyelt kérdés

Először az szerepel benne, hogy "Ha 12 óránál rövidebb időt késett a készítmény bevételével, a terhesség elleni védelem még nem csökkent." utána viszont azt, hogy "Egy filmtablettát hagyott ki az első héten

- Vegye be a kihagyott tablettát, amint az eszébe jut, még akkor is, ha ez két tabletta egy időben történő bevételét jelenti. A következő tablettákat a szokásos időben vegye be. Alkalmazzon kiegészítő fogamzásgátló módszert a következő hét nap alatt, pl. óvszert."


A kérdésem csak annyi, hogy védve vagyok a terhesség ellen, vagy sem?



2016. szept. 21. 07:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha 12 órán belül bevetted,akkor igen. De ettől én az első hónapban védekeznék mással is.
2016. szept. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha 12 órán belül bevetted védve vagy, de az első hónapban - akármit is ír a tájékoztató - én alkalmaztam kiegészítő védekezést.
2016. szept. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!