Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom lehet?

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap óta fáj az alhasam/derekam, most pillanatnyilaga jobb petefészkemet érzem.Nyomó, elég sokszor szúró fájdalmat érzek ott, főleg ha mozgok, és bár annyira nem erős (tudok mindent csinálni vele) de egyre idegesítőbb.

Egyébként kimaradt a menzeszem is, viszont nekem sosem volt rendszeres, ezért mondta az orvos is hogy emiatt felesleges hozzá rohangálnom, ha 18-20 éves koromra se fog beállni akkor van baj.

Utána néztem a cisztának, meg petefészek gyulladásnak és egyiknek sem hasonlítanak a tünetei az enyémekhez, nem olyan erős a fájdalom és nem is folyamatos, ráadásul lázam sincs.

Lehet felfázás? Mert mintha sűrűbben kellene vécére járnom, meg az alhasam/derekam is fáj egy kicsit.


Mit csináljak? Menjek orvoshoz? De mire fogadni tudnak addigra szerintem valószínű hogy elmúlnak a tünetek:/ Ahol a leghamarabban fogadnak az a háziorvos hétfőn, próbálkozzak vele, tud felírni valamit? Mert a nőgyógyászhoz még minimum egy hetet kellene várnom. Sürgősségin meg "egy kis hasfájással" elég hamar elküldenének.

17/l



2016. nov. 26. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Felfazast meg tudja nezni haziorvis vagy urulogus is. Vizeletet kell vinni es tesztcsikkal ellenorzik, hogy van-e benne genny.
2016. nov. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Rendben, hétfőn majd elmegyek.


Egyébként azt kigagytam hogy egész héten borzalmasan sok fehér folyásom volt, nagyon nagy mennyiségű szinte minden nap, egészen tegnapig. Nem volt semmi darabka benne, teljesen átlátszó volt csak sok.

2016. nov. 26. 15:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet az is, hogy most sem állt be rendesen a peteérésed
2016. nov. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Lehet, de ez a fájdalom akkor sem normális.


Nemrég voltam vécén,én legalább 5-10 percig fájt utána az alhasam, de most már úgy hogy járni is rossz volt. Lecsökkent a fájdalom, de akkor is fáj görcsösen meg néha szúrásszerűen, főleg ha megnyomom az alhasam.

Rajtam fel derékmelegítőt és ittam egy kis szódabikarbónás vizet mert azt olvastam az segít, meg sok vizet iszok/ittam egész nap, megpróbálom így kihúzni hétfőig.

2016. nov. 26. 16:09
 5/6 A kérdező kommentje:

*és


És főleg akkor fáj ha kiegyenesedek/sétálok.

2016. nov. 26. 16:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon zavar, mindenképp menj el orvoshoz és nézesd magad Ultrahangos vizsgálattal!
2016. nov. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!