Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet komolyabb bajom?

Lehet komolyabb bajom?

Figyelt kérdés

A napokban erős a folyásom, főleg mikor reggel felkelek. Nincs más szaga, nem fáj semmi, nem vérzek, gombára utaló jel sincs, csak a folyásom erősebb, mint szokott.

Ennek mi lehet az oka? Fertőzés, gyulladás? Elkaphattam valamit? :(

A menstruációmat péntekre várom, de eddig előtte ilyen nem volt. Lehet akár méhnyakrák is?

Reggel vízszerű volt a folyás,bár nem tudom, hogy a húslészerű az milyen.

18/L



2016. nov. 8. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nagy mennyiségű, tojásfehérje-szerű, átlátszó, nyúlós váladék akkor van, amikor ovulálsz. Ez általában a két vérzés között, középidőben van, teljesen normális. Mivel még fiatal vagy, lehetnek ciklusingadozásaid. Lehet, hogy az ovulációd ebben a hónapban kicsit később következett be és annak a tüneteit tapasztalod most. Ha így van, a vérzésed is késhet pár napot. Ne aggódj, biztosan nem betegség jele. Várd meg a vérzésed, és utána figyeld folyamatosan, hogy milyen a váladékod állaga. Mensi után majd fehéresebb, kevesebb lesz, aztán megint egyre több és átlátszóbb. Ha még akkor is túl soknak érzed, majd keress fel egy nőgyógyászt. De nem hinném, hogy szükség lesz rá.

Olvasd el ezt:

[link]

2016. nov. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Fogamzasgatlot szedek, ma voltam orvosnal. Azt mondta, hogy kicsi gyulladast lat meg van egy kis mehszajsebem, ami szinten okozhat erosebb folyast.

Ettol fuggetlenul kertem rakszurest a magam megnyugtatasa erdekeben meg mar ideje is volt 2 ev utan.

A valaszodat nagyon szepen koszonom, elolvasom a cikket! :)

2016. nov. 9. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!