Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mennyi az esélye,...

Szerintetek mennyi az esélye, hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés

3 hete feküdtem le és vesztettem el a szüzességem a barátommal, kiszakadt az óvszer. Rá 3 napjára megjött a menstruációm (majdnem 1 hetet sietett!!). Ekkor megnyugodtam, hogy oké, nincs vész. Pontos napot nem tudok mondani, de talán az előző menstruációmtól 22-23. napra feküdtünk le. Utána ugye megjött, rendesen megvolt, a kellő mennyiség kellő ideig. Utána nem is éreztem semmit, rá két hetére pettingeltünk barátommal, mire hazamentem picit véres volt az alsóneműm, utána majd' 2 napig enyhe pecsételő vérzést lehetett látni. Olvastam, hogy ez a pete beágyazódását is jelentheti. Viszont hozzá kell tennem, hogy pettingkor úgy éreztem megsértett a barátom ott lent, így lehet attól volt a vérzés. Azóta megfigyeltem magamon más terhességi tüneteket is, amiket akár be is képzelhetek magamnak, vagy nem tudom...ilyen a gyakori vizelés (többször kell mennem mosdóba, nem iszok többet és a vizelet mennyisége se több, csak gyakrabban kell mennem), nagyobb étvágy, néha érzem a jobb petefészkem, tegnap és ma is elég érzékenyek a mellbimbóim (színük nem változott).

Hozzá szeretném tenni, hogy az orvosok kb 2 hónapja állapították meg, hogy nincs még peteérésem.

Szerintetek ezek ellenére lehetek terhes? Mert azért ennyi egybeesés...

Tesztet mindenképp szeretnék csinálni, de csak kedden lesz rá módom venni, addig muszáj volt megkérdeznem.

A válaszokat, tanácsokat előre is nagyon szépen köszönöm!



2016. nov. 27. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
0 %
2016. nov. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem értem. Mit jelent az,hogy "...az orvosok kb 2 hónapja állapították meg, hogy nincs még peteérésem..." ? Még egyáltalán nincs vagy akkor éppen nem volt? Egyébként mivel az aktus után 3 nappal volt egy normális menzeszed,nem valószínű,hogy teherbe estél. Egyébként az alhasi fájdalom (a petefészeké sem), nem a terhesség jele. Inkább az ovulációé.
2016. nov. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!