Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős hasi, alhasi fájdalom,...

Erős hasi, alhasi fájdalom, görcs, de mitől?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy alhasi fájdalmaim vannak többször is előfordult már, de most huzamosabb ideje 5napja fáj! Jobb oldalt kezdődött a fájás enyhe szúró görcsszerű fájdalom lépett fel, ami 2nap eltelte után bal oldalra átment, de sokkal erősebb fájással alhasi tájéktól indul egész medence tájékáig! Néha a bal oldalam is beszúr ezzel egy időbe, de csak enyhén és nem hosszadalmas! Vagbél nem lehet mert azzal már műtöttek! Folyásom, nőgyógyászati problémáim nincsenek és nem is voltak! Egyre elviselhetetlenebb a fájás és kezdem azt észrevenni, hogy a fájdalomcsillapítók se hatnak már. Tudom forduljak orvoshoz.......... de nem tudok mert épp külföldön vagyok édesapám ápolásába segédkezek nekem nincs itt tb stb ezért kértem tanácsot!

Köszönöm


2010. ápr. 30. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Veséddel nem lehet valami vagy nem fáztál fel?
2010. ápr. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia.mensizel?hany eves vagy?
2010. ápr. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Semmi baj nincs a vesémmel rendesen fogyasztok folyadékot ( ásványvíz persze üdítők is kivéve cola ) Mensi nem nem mivel 2héttel ezelött volt meg!
2010. ápr. 30. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!