Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első levél fogamzásgátló...

Első levél fogamzásgátló mellett folyamatos pecsételő vérzés?

Figyelt kérdés
Fél év kihagyás után most kezdtem el szedni újra a fogamzásgátlóm. A menstruációm első napján kezdtem szedni, (amikor 4 évvel ezelőtt életemben először kezdtem szedni, az 5.napon vettem be, orvos javaslatára, sosem volt közti vérzésem) Erősen megvolt 7 napig, utánna meg folyamatos barnázás jelentkezett és még tart is (2 szem maradt a levélből) járt még így valaki? Tapasztalatok? így is véd a bogyó?

2016. nov. 29. 21:22
 1/4 anonim válasza:

Én is így jártam amikor elkezdem szedni a fogamzásgátlómat. (Symicia a neve)

Az első levél után rendesen megjött,aztán a második levél szedésekor már nem volt barnázás. :)


Úgy tudom, hogy ha a menstruáció első napjától kezded el szedni, rögtön véd.

2016. nov. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi a választ! :)

Remélem nekem is el fog múlni a második levéllel, kicsit frusztrál a dolog mert így nem merek még lefeküdni a párommal plusz védekezés nélkül.

Neked megjött rendesen a megvonásos az átpecsételt hónap után? :)

2016. nov. 29. 21:52
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaj bocs, látom hogy igen :D
2016. nov. 29. 21:55
 4/4 anonim válasza:
Mi is védekeztünk pluszban az első hónapban, biztos ami biztos alapon. :)
2016. nov. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!