Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az egészséges ha majdnem...

Az egészséges ha majdnem mindennap sportmelltartót hordok?

Figyelt kérdés
Nincsenek túl nagy melleim, 15 éves vagyok, és mostanában elkezdtem sportmelltartót hordani mert sokkal kényelmesebb, és jobban érzem magam benne. de ettol ugye nem fognak lelapulni a melleim, vagy nem úgy nőni ahogy kéne?

2016. nov. 30. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egészséges, én is évek óta (kb. 8 éve) azt hordok szinte minden nap. Kényelmesebb és sokkal jobban tart, mint a push-up és társai, sokkal később fog megereszkedni majd a melled, ha ezt viseled. A melleid növekedését pedig nem befolyásolja, nyugi! Ezért nem leszel lapos 😉
2016. nov. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gömbicica ***** válasza:
34%

a varrás nélküli sokkal jobb, mint a merevitős, mellemelős melltartók.

Viszont ha kicsik még a melleid minek is hordasz még?

azok 15 évesen még maguktól megállnak.

lelapulni nem fog, és nőni sem fog elfelejteni :)


most hogy jön a hideg, én inkább javasolnék fehérnemü gyanánt egy pamuttrikós megoldást, és egyenlőre hanyagolnám a melltartót.


max. akkor hordanám, ha az öltözék megkivánja, ill. sportoláshoz.

2016. nov. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gömbicica ***** válasza:
57%

azért azt ne feledjétek, hogy a mell izmai ha nincsenek edzve, akkor löttyednek, ha hordasz melltartót ha nem.

max. nem fognak lengedezni ha nagyobb méretüek, és nem lógnak.

De a mellizmok edzésére azért gondot kellene forditani ahhoz, a későbbiek a dekoltázs és maga a mell tartása szép legyen.


ezt a melltartó nem pótolja. vagyis de!

de olyan mint a saját fog, vagy a protézis.

2016. nov. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Mítosz, hogy a melltartóviselés gyengítené a mellet. A mellet tartó szalagok nem ettől, hanem a kortól, a szüléstől, illetve a szoptatástól fáradnak el és lesznek rugalmatlanok. Sajnos a gravitáció ellen nincs mit tenni, az évek múlásával a mell meg fog ereszkedni. A folyamatot azonban nem gyorsítja a melltartó állandó hordása sem, hiszen itt nincsenek izmok, amelyek ellustulhatnak. Sajnos nem is javít a helyzeten. A megereszkedett melleken csak a plasztikai sebész segíthet.
2016. dec. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
azért nem olyan kicsi a mellem hogy melltarto nelkul jarjak,(a gimibe melltarto nelkul? Nemar) Csak nincsenek oriasi melleim.es azert hordom a sportmelltartót mert sokkal kenyelmesebb, de megnyugodtam kicsit hogy nem fogja gatolni a noveset vagy ilyemi, koszi a valaszokat
2016. dec. 11. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!