Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik fogamzásgátló gyógyszer...

Melyik fogamzásgátló gyógyszer a legolcsóbb? 25 éves lánynak kellene 3 havi.

Figyelt kérdés
2016. dec. 1. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd a nőgyógyász megmondja. Csak úgy a kutyádnak vehetsz fogamzásgátlót, azzal tehetsz egy próbát... Az emberi használatra alkalmasak vénykötelesek.
2016. dec. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam vizsgálat után szeretném receptre felíratni és nem a kutyádnak, neki esetleg bolhairtót.
2016. dec. 1. 13:42
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

A legolcsóbb a Diane 35 és a Cypromix kb 6000Ft / 3 hó - eredetileg nem fogamzáságátló és fél évig szedhető, mert hormonterápiás szer, magas az ösztrogéntartalma, jobban fokozza a trombózisveszélyt, csak mellékhatása a fogamzásgátlás, azoknak adják akiknek nagyon súlyos aknéjuk, szőrösödésük van, máj és vesekárosító hatása lehet, ezért több országban betiltották már.


A többi sima fogamzáságátló tabletta 7-9000Ft / hó között mozog, patikánként eltérhet 1500Ft-tal is, de ennél nem olcsóbb egyik se, kb hasonló árúak ebben a sávban, a hüvelygyűrű 10-12000ft/ 3 hó.

2016. dec. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Az ilyen gyógyszerből azt kell megvenni, amelyiket az orvos felírja, nem az áron szarrágóskodni...

20L

2016. dec. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én Minerva nevű fogamzásgátlót szedek, ez nagyon olcsó: 2400Ft a 3 havi adag. Eredetileg bőrproblémákra szokták felírni, de fogamzásgátló hatása is van. Nekem a nőgyógyászom írta ezt fel, mert pattanásos volt a bőröm + a fogamzásgátlás is cél volt.

Szerintem ettől olcsóbb fogamzásgátló nemigen van.

2016. dec. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Én cypromixet szedek és 2300.- 3havi adag (nem 6000!) viszont ezt csak úgy nem írják fel, én hormonprobléna miatt szedem pl. A többi mind 5-9ezer között mozog/3havi adag. És ne arra hajts hogy minél olcsóbb legyen, mert azzal csak magadnak ártassz. Ha nincs rá minimum 5ezred, el se kezdd mert az úgy nem működik hogy egyszer kitudod váltani mert van rá pénz és szeded, máskor meg nem. :)
2016. dec. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!