Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér folyás. Mit tegyek?

Fehér folyás. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Kb 3. hete fehér folyásom van, és októberben ki is maradt a menstruációm. ( terhes nem vagyok, mert szűz vagyok). Ma végre eljutottam a nőgyògyászhoz, elmeséltem a panaszaim, csak egy ultrahongot csinált, ami rendben volt és hazaküldött. De mit tehetnék a folyás ellen? Elég nagy mennyiségű és 3 hete egyfolytában jelen van.

2016. dec. 1. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártott volna ezt az orvossal megbeszélni, ha már ott voltál és megvizsgált. Miből gondolod, hogy majd itt a GYIK-en kapod meg a helyes választ ennyi alapján?? Ott volt a lehetőséged, hogy kifaggasd a dokit.
2016. dec. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, igazad van, de ugy be voltam tojva, hogy kiment a fejembol..
2016. dec. 1. 15:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Mennyi az a nagy mennyiségű folyás? Leírás alapján teljesen normálisnak tűnik. Minden nőnek van minden nap folyása.

20L

2016. dec. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kb 2 óránķént picivel több egy körömnagyságánál.. de inkább az állaga aggaszt, olyan túrós..
2016. dec. 1. 15:22
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha túrós, akkor szinte biztos, hogy valamilyen fertőzésed van. Menj vissza a dokihoz, és ő majd megvizsgál. Gombás vagy bakteriális fertőzésre tippelek. Azok szoktak így kezdődni, aztán jön az őrjítő viszketés... :( Ne várd meg!

20L

2016. dec. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!