Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előtti és utáni...

Menstruáció előtti és utáni barnás folyás, mellfeszülés mitől van?

Figyelt kérdés
2 éve volt kettő mis. abom (8-9 héten) pajzsmirigy alulműködés és cukorbetegség derült ki. Azóta közel 30 kgt fogytam, életmódváltás, gyógyszerek (Meforal, Lethrox, Trijodyd). 5 hónapja megváltozott a ciklusom, 28 naposra állt be a régi 32 helyett. A megjövetel előtt egy héttel fáj, feszül a mellem, a mesi előtti napon és utolsó két napján mindig barnás folyásom van. Ezek soha nem voltak ezelőtt. (5 napos a vérzési idő)
2016. nov. 30. 03:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem világ életemben így volt.
2016. nov. 30. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A 28 nap nagyon jó, ahogy meg van írva...

A többi a hormoningadozások hatása,amik a menstruációt is szabályozzák. Lehet sokféle premens tüneteket csökkentő gyógynövényes dolgot kapni, ha nagyon kellemetlen pl a mellfeszülés akkor próbáld ki őket, hátha segít valamelyik. (több gyógynövényt tartalmazó direkt erre kifejlesztett kapszulák, ligetszépe olaj stb)

2016. nov. 30. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Nekem ezek a jelek soha nem voltak, persze nem tudtam semmilyen betegségemről. Örülök mert ezek szerint a testem kezd normálisan működni :) Az hogy bal oldalt szúr a hasam alja az ovuláció előtt 4-5 napig az is normális? Köszönöm a tanácsokat!
2016. nov. 30. 10:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a petefészek táján, akkor minden második hónapban normálisnak mondható, mivel felváltva szabadul ki a petesejt, hol bal hol jobb oldalról.

A középidős fájdalom, néha pecsételés a peteérés jele, igaz, van aki szerint azért nem kellene észrevenni van aki örül, ha babát szeretne mert tudja mikor van :) A hormonok játéka mind... Hosszabb pecsételés, előtte, utána, középen azért már nem mondható normálisnak, a hormonok meg is bolondulhatnak, akkor érdemes orvos tanácsát kikérni.

A mellfeszülésre, az esetleges görcsökre sokféle gyógynövényes szer kapható (ligetszépe, barátcserje, teák) ha kellemetlen, ki lehet próbálni őket.

2016. nov. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) reménykedem benne h lassan lehet próbálkozni, bár a veszteségek miatt félek :/ Viszont örülök, mert ezek szerint rendeződöm :) Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2016. nov. 30. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!