Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik vitamin hízlal?

Melyik vitamin hízlal?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam régebben hogy valamelyik sport vitamin vagy fehérje vagy nemtudom, hízlal ha nem edz az ember. Az a baj, hogy olyan munkahelyem van ahol szinte enni sincs időm sokszor és fogytam 5 kg-t, már 50 sem vagyok. Szeretnék hízni legalább egy 60 jó lenne. Persze próbálkozok, mikor itthon vagyok eszek is normálisan de ez 1 héten csak 3 nap
2016. dec. 3. 06:31
 1/4 anonim ***** válasza:
A B12 vitamin leginkább. Létezika patikába olyan tabletta ami a B vitaminokat tartalmazza. Vitamin B komplex.
2016. dec. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tömegnövelőre gondolsz.Annak nagy része szénhidrát.Ilyen áron ne akarjál hízni.Nem véletlenül edzés után ajánlatos fogyasztani.Ennyi erővel élhetnél tábla csokikon is.A B12-nek van étvágyjavító hatása,de ha nincs időd az evésre akkor hiába is lenne jobb étvágyad.Persze attól még nem ártasz vele magadnak.Este mikor hazaérsz akkor eszel még?
2016. dec. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A vitamin önmagába nem hízlal ! Max éhesebb leszel tőle. Munka előtt és után kéne elfogyasztanod ... Miért nem tudsz enni, mi az hogy nincs kaja szünet ?
2016. dec. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Munka előtt és után is eszek, meg van ebéd idő is, csak nincs energiám annyit enni vagy nem is tudom hogy mondjam. Reggeli meg ebéd kapkodás, este meg annyira fáradt vagyok hogy épphogy lecsúszik valami. B vitamint kipróbálom, veszíteni valóm nincs, köszönöm a tippet :)
2016. dec. 4. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!