Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ugye első pár évben meg nem...

Ugye első pár évben meg nem rendszeres a menstruacio?

Figyelt kérdés

Osztálytársam 13 éves Es 1eve van meg neki .

most nincs meg neki 1,5-2 hónapja Es nekem elmondta ezt de mondtam semmi baj mert ez ilyenkor normális Es egy ismerősömnek 3 honapg nem jött meg Es semmi baja nem volt

Es ezt elmondta a többi osztalytarsamnak Es ok azt mondtak hogy ez nem normális Es higy menjen el orvoshoz

Mindtan a barátnomnek higy ne foglalkozzon velük ez iylenkor nomrlais Es nem kell orvoshoz menni mert ez hülyeség Es higy kérdezze mg szüleit vagy a vedonot vagy a neten kersessen ra de ez normális

Szóval szerintetek normális hiy nem Jon meg neki ( szerintem teljesen normális



2016. dec. 4. 02:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, hogy fiatalon még nem áll be a menstruáció, hiszen ez a folyamat akár több évbe is telhet. Az osztálytársak hülyeséget beszélnek. Majd 17-18 éves korig kell beállnia. Ezzel nem kell orvoshoz menni, mert úgyse tud semmit csinálni, a hormonokba nem érdemes beleavatkozni fiatalon. Nekem például amikor először megjött, sok hónapnyi késés következett utána, aztán párszor még megjött, végül kettő teljes évig nem volt semmi. Aztán egyszer csak megjött, onnantól kereken 28 napra pontos.

20L

2016. dec. 4. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Neked van igazad, ha nagyon aggódik megkérdezheti valóban a védőnőt vagy a háziorvosát de ők is azt mondanák, hogy az első 1-2 évben teljesen normális, hogy rendszertelen a vérzése. Mindenkinél kell egy kis idő mire beáll.
2016. dec. 4. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!