Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Flor ferenc korhazban mell...

Flor ferenc korhazban mell ultrahangot csinalnak?

Figyelt kérdés

Eves nogyogyaszati vizsgalatra szeretnek menni,a mellem is faj kb 2 hete...

Pest megyebol fogadnak kistarcsan ha nem oda tartozunk?(ott szultem de nem tudom ez valtozott-e 2013 ota akkor fogadtak oda is jartam terhesgondozasra)az itteni nogyogyaszokban nem bizom tarcsan pedig meg voltan elegedve eddig minden orvossal.

A masik ami erdekel hogy a nogyogyasz emlo ultrahangot tud-e csinalni a rendelojeben vagy erre megint kulon beutalo hosszu varakozasi ido...

Ha valaki tud ezzel kapcsoltos infot mondani azt megkoszonnem...



2016. dec. 4. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem csináltak külön beutalóval, ezt nem a nödoki csinálja, szóval szerintem nincs arra lehetőség, hogy egyben csinálják meg, már csak azért sem, mert a nödoki utal be.
2016. dec. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ertem,koszonom.

Megkerdezhetem kb. mennyi idore ra kaptal idopontot az ultrahangra azutan h a nogyogyasznal jartal?

2016. dec. 4. 16:07
 3/3 A kérdező kommentje:
Gondolom a nogyogyasz csak akkor ad beutalot ha ő maga ugy iteli meg h szukseges ,nem pedig keresre?
2016. dec. 4. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!