Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mell ultrahangot hol és...

Haramia kérdése:

Mell ultrahangot hol és hogyan lehet csináltatni kismamaként (15+3)? Nagyon ijesztő statisztikák vannak, terhességi mellrák.

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
www.hepinet.hu
2011. jan. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Te ilyeneket nezegetsz babavaras alatt??? Ne a negativ dolgokkal foglalkozz, nekem eszembe se jut ilyesmi most.

Boldog babavarast inkabb!!!!!!!


18km

2011. jan. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pont ma volt az rtl clubon a fél kettőben erről egy riport. Nézd vissza az rtlmost.hu -on, sajnos negatív dolog de van! És gyakrabban fordul elő szoptatás és terhesség alatt vagy után mint azt gondolnák sokan, így Nekem is első dolgom lesz szülés után és szoptatás után megnézetni magam.


Bízzunk benne hogy nincs baj!!!


Üdv:35hkm

2011. jan. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Na en ezert nem nezek TV-t. Anyu pont ma irt nekem msn-en,mert en kulfoldon elek, hogy latta a fokuszban a HELLP szindromat es nezzem meg,hogy van-e feherje a vizeletemben. Hozzateszem semmi tunetem nincs, a magasabb vernyomasnal,de mar aggodik....

Ha ennyire figyelnek mindenre holnaptol levegot se mernek venni az utcan....

Miert nem lehet a terhesseg alatt nyugodtan es nem aggodva varni a picit,hogy most ez a bajom lesz ,az a bajom lesz.

Aki tul sokat gondolkodik ilyeneken bevonzza az eletebe a bajt...

2011. jan. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
...ez nem a túlzott aggódáson múlik, de ha valamit meg lehet előzni egy egyszerű vizsgálattal, én biztos utánajárok. Inkább, minthogy pár év múlva én legyek az egyike annak az évente 8000 nőnek akinél mellrákot diagnosztizálnak Magyarországon, és akiknél -az elhanyagolt vizsgálatok miatt- már visszafordíthatatlan, súlyos stádium áll fenn.
2011. jan. 13. 09:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van, ez nem negatív gondolkodás és nem nap mint nap gondol az ember erre, csak előrelátónak kell lenni, nincs baj míg nincs baj........., szokták mondani, hát Én sem akarom megvárni hogy baj legyen. És igen is minnél felvilágosultabbak vagyunk annál inkább tudunk a megelőzésre koncentrálni.
2011. jan. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!