Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért csak letépi, és nem ki...

Miért csak letépi, és nem ki a hónaljszőrt az epillátorom?

Figyelt kérdés

Több évig használtam egyet, már ott is megfigyeltem. Sosem lesz szép sima, mindig látszanak a fekete pöttyök, hogy csak letépte és látom a kis kezdeményt a bőr alatt. Most vettem újat, hátha ez a baj, de akkor is...


Mit csinálok rosszul? Előtte lemosom, majd letörlöm és behintőporozom, azt le... de van, hogy nem is csinálok előtte semmit, este letörlöm és utána epillálok. De egyik verziónál sem jó. :(



2016. dec. 4. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem te vagy a hibás, hanem az epillátor a rossz. Így most hirtelen nem tudok jó márkát mondani, de a barátnőm egy olyat használ, ami tövig eltűnteti a szőrt, és pár hétig nem is nő újra.
2016. dec. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De két epilátor egymás után?... Az előző is és a mostani is ilyen.
2016. dec. 4. 22:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Kifeszíted rendesen a bőrödet? Tény, hogy hónaljon elég nehéz, de nem lehetetlen.
2016. dec. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, mindig.
2016. dec. 10. 02:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!