Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfi hónaljszőrt "illik"...

Férfi hónaljszőrt "illik" leborotválni? Ha igen hogyan? Sima borotva? Ha egyszer levágom mennyi időnként nő meg újra?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok eddig soha nem borotváltam, swnkit nem is zavart. Azonban gondolkozom már rajta hogy meg kéne válni tőle. (főleg azért mert tul gyorsan jön meg a hónaljszag-hátha így csökkenhet)


Mi lenne módja? Sima gilette eldobható penge? Borotvahab?


koszonom előre is :)



2016. aug. 28. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb lenne nullásra levágni, így viszketni se fogsz, meg ki pattogni se fog a bőröd.
2016. aug. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
86%
Nem muszály, hogyha sokat vagy póló nélül akkor érdemesebb, én borotvával szoktam, de csak ritkán
2016. aug. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Sosem szedtem le. Amúgy szőr nem véletlenül van az emberi testen. :)
2016. aug. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
7%

Férfiaknál ez nem szokványos dolog.Olyanok tüntetik el a szőrzetet,akiknek ez munkájuk során nem éppen látványos .

Jobb lenne ha arról olvasnál,miért tette ide a teremtő .

2016. aug. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Villanyborotva pajeszvagoja vagy hajnyirogep. Nullara csak azert ne vagd le, mert konnyen begyulladnak a szortuszok.


Amugy a honaljszag csokkentesere (a gyakori mosdas es normalis, borkimelo dezodor mellett) a szorzet csokkentese kifejezetten jo modszer (uzennem annak, aki szerint 'nem veletlenul van szor az emberen).

2016. aug. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kéthetente epilátorral leszedem, vagy pár naponta borotválom (sima, eldobható borotva). Sosincs kipattogzás, se benövés, és szúrni se szokott. Lehet ez egyéni szerencse. Epilálás után amikor nő vissza van egy max kettő nap amikor néha érzem a kibúvó szőrszálakat, de ennyi.
2016. aug. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
az elektromos borotva és a hagyományos eldobható is megfelelő hozzá. Utóbbinál használj borotvahabot, ahogy a borotválkozásnál is tennéd!
2016. aug. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#4.! Nekem a seggem szőrös rettenetesen. Miért tette ezt velem a Teremtő? Mi a célja vele?
2016. aug. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

enyém is szőrös sokat sportolok de eszembe sem jutna leborotválni

Tisztán tartom ennyi 20 f

2016. aug. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!