Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mindennapi tampon hasznalattol...

Mindennapi tampon hasznalattol, kitagulhatok?

Figyelt kérdés

Az orvosom ezt javasolta mert alapbol sok s folyasom..

Hat nem tudom.

Mar jo idelye betartom de nem latom sok ertelmet.

Felek hogy kitagulhatok ezer..

Mert utana ha parommalvagyok hamar kitagulok es nagyod nedves leszek igy alig erzem.


Szoval mit tegyek ha kitagulhattam/tok tole?


2016. dec. 5. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Az orvosod hülye. Tampont a menstruáció alatt kell/lehet használni, egyébként nem. Használj tisztasági betétet.
2016. dec. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%

Még az intimtölcsértől sem tágul ki az ember, pedig az sokkal nagyobb.

Abban még nincs tapasztalatom, tamponnal sok. Semminemű tágulást nem tapasztaltam tőle, az ember rugalmas, a tampon kicsi.

2016. dec. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Rendben.

De nem ezt kerdeztem.

2016. dec. 5. 16:27
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Ja, tartósan persze nem tudom, mi van, de arra tényleg nem a tampon való... Viszont sok ember a sima menseskori tamponhasználatnál is fél a tágulástól, feleslegesen.
2016. dec. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg problémád van a tágulással, nézz utána az intimtonának. A tampon miatt meg feleslegesen ne parázz.
2016. dec. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

csak ha a párod farka vékonyabb, mint a tampon...

de szerintem menj másik orvoshoz, nekem ez gyanús, hogy nem kezel, csak tippeket ad...

2016. dec. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem fogsz kitágulni, viszont az orvosoddal adasd vissza a diplomáját, mert azzal komoly fertőzéseket okozhatsz ha nem engeded kifolyni a váladékot hanem bent tartod a tamponnal, ami pang és bomlásnak indul...nagyon egészségtelen.
2016. dec. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz sokkal nagyobb tárgyakat kéne bedugnod és sokkal gyakrabban, hogy tartósan kitágítson. Tágabb a hüvelyed az átlagnál, ez van, plusz ha nagyon nedvesedsz, akkor nyilvánvalóan még jobban csúszik.

Egy tampon kb. másfél centi, ha megtelik is csak 2-3, ennél azért gondolom nagyobb a barátod szerszáma. :D

Folyásra egyébként nem megoldás a tampon, ha valamilyen fertőzésed vagy gombád van, azt kezelni kell, addig is kerülni a szexuális életet, mivel a barátod visszafertőz, és tisztasági betétet meg intim mosakodót használj.

Intimtornát tudom ajánlani én is a hüvelyfalad erősítésére, illetve aktus közben nyugodtan töröljétek meg magatokat, ha már nagyon eláztatod a terepet, hidd el segít és nem ciki.

2016. dec. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A folyás okát meg kéne fejteni, lehet fertőzés/gomba amit kezelni kell + a párodat is egy időben. Addig max tisztasági, viszont a sok egy elég tág fogalom, valakinek alapból több valaki megijed ha van. Természetes dolog, tenyésztést csinált? Mert lehet neked ennyi, nekem pl mindennap van, de tisztulást szolgálja!

A mindennapos tamponhasználat nem játék! Erősen ki tud szárítani, amiből újabb fertőzés indulhat ki, sebesedés stb, a folyás és a vérzés más tészta, nem való menzeszen/vérzésen kívüli használatra a tampon!

Én 12éve csak tampont használok első napokban super plust (első este betét, után egyszerűen ki se akarna folyni és akkor napokkal elhúzódik emiatt, munka miatt pedig jobb) és semmi tágulás, doki szokta mondani hogy lazuljak el, de valójában rájött hogy erősek az izmok (intimtornát szoktam csinálni azért) és később ennek haszna lesz, beszéltem vele erről. A lényeg hogy tényleg csak vérzéskor használja az ember.

2016. dec. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!