Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti hogyan tudtok csak tampont...

Ti hogyan tudtok csak tampont használni?

Figyelt kérdés

Én egyrészt csak az erősebb napokon tudom felhelyezni, ill. ha kihúzom, utána megintcsak nem megy, mert nem csúszik kellőképpen. Továbbá silk touch nélkül esélyem sincs, hogy fájdalom nélkül felmenjen. Pedig normál mennyiségű hüvelyváladékom van.

Kicsit idegesít, mert az erősebb napokon szívesebben használnék csak tampont, de így kénytelen vagyok a tampon után egy betétet betenni.



2016. nov. 29. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig teszek a tampon alá egy kis betétet, mert ha nem tudok időben cserélni, és már szivárog, az felfogja. Egyébként úgy szoktam, hogy kiveszem a tampont, néhány percet tampon nélkül vagyok, és akkor helyezem fel a következőt, ha már kicsit kifolyt belőlem a vér. Így simán felcsúszik.

20L

2016. nov. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
En betettel hasznalom. Ha mar az is veres, akkor cserelem ki. (Ami amugy super tamponnal is max 1 ora) de nem tapasztaltam meg ilyet, mint te, csak amikor meg szuz voltam (mini tamponnal akkor persze)
2016. nov. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Míg szűz voltam, én is azt hittem, az a baj, de már egy jó ideje nem vagyok szűz, és mégis megmaradt a probléma. Én is akkor szoktam kicserélni, amikor már kezd kifolyni mellette a betétbe, szóval még csak azt sem lehet mondani, hogy túl korán kinn van.

Az meg, hogy pár percet várok, itthon még megoldható, de melóhelyen nemigen.

2016. nov. 29. 18:07
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Melóhelyen nyilván nem a vécén várok én sem, hanem fél órát dolgozok betétben tampon nélkül, aztán amikor érzem, hogy folyik, visszamegyek a vécére feltenni a tampont.

Első voltam.

2016. nov. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!