Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális menstruációkor?...

Ez normális menstruációkor? (többi lent)

Figyelt kérdés

Reggel amikor felkelek és kimegyek wc-re, akkor kb. 1 cl- nyi sűrű vér folyik ki belőlem. De néha napközben is így van. Pl. a suliba óra végén amikor felállok.


Ja és még egy kérdés! Most talajtornát veszünk testből és kérjek felmentést vagy szóljak a tanár nőnek, hogy mi a szitu és ne kelljen csinálnom?


15/ L



2016. dec. 6. 06:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, normális. Amikor fekszel, vagy nem mozogsz, akkor könnyebben megalvad a vér (ezért lesz sűrűbb), majd amikor felállsz vagy elmész WC-re, akkor ez a mennyiség egyszerre távozik. (ezért több).

Tesiből csupán a vérzés miatt nem érdemes felmentést kérni, tanár válogatja, hogy ad-e egyáltalán. Nekünk a tesitanárunk mindig azt mondogatta, hogy "a menstruáció nem betegség".

Viszont ha nem csak szimplán vérzel, hanem erős görcseid is vannak, akkor érdemes!!!

2016. dec. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A sűrűbb vér normális. Én a tesiótára nem kértem igazolás. Feltettem egy tampont, így garantáltan nem tudtam átázni.

20L

2016. dec. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!

Oké, hogy nem betegség de fejen álláskor átlátszik a betét, és ugráláskor meg futáskor egy csomó jön ki és ma is majdnem átáztam.



Kedves második válaszoló!

Tampont nem nagyon szeretnék használni, de már gondolkoztam rajta.


Volt ilyen elbeszélgetés a sulidokinővel a menstruációról minden lány bementem egyenként és a dokinő kérdezett a mensinkről. Kiderült, hogy nekem azért ilyen, mert nem húzódik össze jól a méhem, mert ásványi anyag és vitamin hiányos vagyok

2016. dec. 7. 06:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használj tampont, nem harap. :)
2016. dec. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En 14 eves leszek jovoheten, es tampont használok. Minivel nincs sok gond:)
2016. dec. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!