Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális az ilyen alacsony...

Normális az ilyen alacsony vérnyomás? 88/64/85

Figyelt kérdés

2016. dec. 7. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
enyem is mindig ennyi. nekem a doki azt mondta, h normalis.
2016. dec. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy a vérnyomásod ilyen alacsony, a pulzusod pedig mellé magas. (60-80 között normális alapállapotban)

Egyébként azért a 88/64 szerintem már nagyon alacsony.

Nekem 100/60, ez még elmegy, bár sokak szerint ez is durva már, de a tiéd már tényleg az.

2016. dec. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezen már én is gondolkodtam...

Nekem a legalacsonyabb dokinál mért értékem 80/40 volt :) Egyébként sem mértek még magasabbat 90/60-nál. Érdekes módon még élek, sőt teljesen jól vagyok. Régebben előfordult, hogy amikor felálltam, megszédültem, de jó ideje nem tapasztaltam már ilyet. Az orvos szerint ha nem tapasztalok kellemetlen tüneteket, akkor ne aggódjak miatta.

2016. dec. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rz elég alacsony, eszel rendesen és iszol elég vizet, mozogsz naponta 1-2 órát?
2016. dec. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha így jól érzed magad és nem okoz problémát akk igen neked ez normális. A pulzus meg azért sok hogy kiegyenlítse az alacsony nyomást. Nekem is szokott ilyen alacsony lenni de akk már nagyon fáradt meg gyenge vagyok tőle.
2016. dec. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!