Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászaton tenyésztést...

Nőgyógyászaton tenyésztést fognak csinalni, valakinek vegeztek mar tenyésztést? Többi lent

Figyelt kérdés
Tenyésztést fog csinalni az orvosom az ingyenes? Illetve az hogyan megy végbe? Vizeletminta es kenet alapján, ha vesz kenetet kívül es belul is kenetet vesz? A hüvelygombat es egyeb bakteriális fertozeseket kimutatja?

2016. dec. 8. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Miért csinálnak tenyésztést? Mit akarnak kiszűrni? Sok féle kenetvételi mód van attól függően mi a cél. Ingyenes ha állami kórházban vagy sztkban csinálják.
2016. dec. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
En kertem a tenyésztést, hogy van e hüvelygombam vagy valamilyen bakteriális fertőzésem, mert az utobbi hónapokban volt. Canesten kombit hasznaltam 1 hete, es felek hogy ez nem elegendő es van még valamilyen fertőzésem, ezert kértem.
2016. dec. 8. 15:16
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem magándokinál vagy, akkor ingyenes. De nem a nőgyógyászaton csinálják, ott csak leveszik a mintát és elküldik a laborba. Aztán visszaküldik az eredményt a dokinak, aki behív és megbeszélitek.
2016. dec. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!