Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sztk-s nőgyógyászaton milyen...

Sztk-s nőgyógyászaton milyen vizsgálatokat kérhetek 23 évesen?!

Figyelt kérdés
Nem kell félreérteni, nem úgy kérdezem mintha ennyi idős fejjel nem jártam volna még, de érdekelne hogy pl rákszűrést nekem kell kérnem, sztk-s orvos ingyen elvégzi?! Milyen ehez hasonló vizsgálatok vannak még?!
2016. ápr. 26. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Én úgy kezdem hogy rákszűrésre jöttem :)

Ha van panaszod akkor ő tudni fogja milyen vizsgálatok kellenek.

2016. ápr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, mondani kell. Nálam volt pcos gyanú, másik doki vetette fel, de csak nődoki kérhet ugye hormont, ezért tőle kértem. Ő pedig mindent kiírt, hisz felmerül a gyanú, bár hála nem pcos volt a gond, mint kiderült.

Tehát nálam volt: rákszűrés, gyógyszerírás, hasi és hüvelyi Uh, teljes hormonpanel.

Egyébként van kenetvétel, tenyészet, gyógyszeres terápiák (nekem stimulálás lesz ha nem siker a baba, a családban mindenkinek nehezebben jött az első baba sajnos, de utána nem volt gond).

2016. ápr. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!